ELEMENTI stoly s ohništěm

Dopřejte si více času na Vaší terase, zahradě či balkonu. Oheň uprostřed stolu nebo v různé nádobě rozmanitých tvarů Vám přinese nejen teplo a světlo ale i výjimečnou atmosféru. Trávit čas venku je nová volba životního stylu . Plynové stoly s ohništěm nyní najdete v našem e-shopu.

Kamenný koberec – INTERIÉR

Kamenný koberec.eu je velmi vhodný díky svému přírodnímu vzhledu, dlouhodobé životnosti, příznivé ceně a velmi snadné údržbě i do interiéru. Má velmi exkluzivní vzhled. KAMENNÝ KOBEREC je navíc jako interiérová podlaha ideální při přenosu tepla, hodí se tudíž i na podlahové vytápění. Je vysoce tepelně izolační, odolná proti vodě a vlhkosti a také vhodná pro alergiky. Můžete vybírat z nepřeberného množství barev a kombinací. Atˇ vyberete říční oblázek, nebo mramorové valounky vždy bude Vaše podlaha velmi originální!

NOVINKA – KAMENNÝ KOBEREC I NA SOKL DOMU!

NOVINKA – jako první na trhu jsme aplikovali kamenný koberec i na svislé plochy, sokl u domu a to bez bednění! Nevíte z čeho udělat obklad a sokl u Vašeho domu? Kamenný koberec.eu nabízí řešení i u svislých ploch vyšších než 40cm. Lze je natáhnout i bez bednění! Podívejte se na naši fotogalerii v sekci reference INTERIÉRY A SOKL U DOMU a potom VYZKOUŠEJTE S NÁMI!

NOVĚ využití kamenného koberce i v interiérech!

Budete s námi zajisté souhlasit, že podlaha je základní prvek každé místnosti. Připravili jsme pro Vás luxusní spojení přírody, desingnu a pohodlí domova. Ať už hledáte moderní pojetí, či kvalitní zpracování kámen a dřevo, vždy vytvoříme originální kousek přírody u Vás. S námi si můžete vybírat z nepřeberného množství barev a kombinací, ať už říčních nebo mramorových oblázků, můžete si vybrat kombinaci s dlažbou, dřevěnou podlahou nebo mix jednotlivých barev mramoru, kdy každá podlaha je originál. Kamenný koberec je navíc jako interiérová podlaha ideální při přenosu tepla na podlahovém vytápění, je vysoce izolační, vhodný pro alergiky, a odolný proti vodě a vlhkosti.