O nás

Vítejte na našich stránkách!

Naše firma se zabývá výrobou (můžete mít materiál přímo od výrobce) prodejem a pokládkou kamenného koberce. Máme velmi profesionální tým pokladačů s letitými zkušenostmi.Tento unikátní materiál je směs přírodních oblázků a pryskyřice a vytváří velmi luxusní podlahu, kterou Vám budou i Vaši přátelé závidět.

  • EXTERIÉRY

Předností tohoto povrchu je nejen exkluzivní vzhled ale i jeho vlastnosti jako je celistvý povrch – bezespár, mrazuvzdornost, dlouhá životnost a rychlá aplikace. Hodí se jako nová podlaha ale i jako náhrada na staré vydrolené betonové povrchy, kde Vám ušetří spostu času s vyboucháním a odvážením suti. Další využití najde u Vášeho domu jako Vaše nová terasa, chodník, přiíjezdová cesta či úprava schodiště.

  • BAZÉNY

Kamenný koberec je také velmi vhodný jako povrchová úprava okolí bazénů a to hned z několika důvodů. Jeho hlavní výhodou je to, že i když je mokrý, nestává se kluzkým, takže nemusíte mít strach o své děti skotačící okolo bazénu. Další výhodou je že propouští vodu, jelikož je porézní, takže už žádné nevzhledné louže.

  • INTERIÉRY

NOVĚ díky výborným izolačním vlastnostem a přenosu tepla našel využití také v interiéru jako např.obývací pokoje, chodby, posilovny ale i koupelny, jelikož je odolný vůči vodě, vlhkosti ale také mechanickému poškození. Proto nachází i uplatnění v komerčních či reprezentativních prostorách jako autosalony, kanceláře či výstavní plochy.

Dost už superlativ – přesvědčte se sami! Neváhejte nás kontaktovat při jakémkoliv dotazu či poptávce. Vždy se budeme snažit udělat maximum, abychom Vám vyhověli.

Váš tým, Kamenný-koberec.eu

Rychlý kontakt

Tel.: (+420) 731 001 200
E-mail.: info@kamenny-koberec.eu

Černokostelecká 613/100, Říčany u Prahy

Jablůnka 130, Jablůnka

Česká Republika

 

Reference

Zobrazit vše